KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 11061335
nr 1106 1335
Vilhelm Bjerke-Petersen
(1909-1957), Danmark
Tusch, Vilhelm Bjerke-Petersen (1909-1957), Monogramsign V. b-p, -34, löst blad, bladets mått: 42x52
Kondition: slitage, missfärgningar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 maj 2017
kl 19:24:45
27/4 04:22:00
600 kr
1/5 12:25:54
Vilhelm Bjerke-Petersen
Läs mer om Vilhelm Bjerke-Petersen